Szkolna aukcja na WOŚP

XXVII szkolna aukcja na WOŚP zakończona niesamowitym wynikiem 4460 złotych! Prawie 1000 zł więcej niż w zeszłym roku.
Największym powodzeniem cieszyły się jak zwykle talony na Dzień Bez Pytania oraz na 15 minut z Zeszytem na Sprawdzianie. Wyroby spożywcze nauczycieli i dyrekcji też miały olbrzymie wzięcie. Podarowane przez Panie z OHP urocze zestawy mydełkowe zapewnią nabywcom odrobinę luksusu. Dreszczyku emocji dostarczały tajemnicze torby z maskotkami.
Bardzo się cieszymy, że tak świetnie dołączyły się do akcji również pierwsze klasy oraz kilku indywidualnych wyjątkowo hojnych licytantów indywidualnych.
Sukces aukcji w dużym stopniu zależał od prowadzących licytację, Seweryna i Kuby z klasy 5 MPp. Świetna robota Panowie nadworni windykatorzy sprawnie zbierali należne wpłaty, dziękujemy Aleksandrowi i Maksowi z 2 mechatronicznej. Ukłony należą się też obsłudze szkolnego Radiowęzła za nagłośnienie całości.
Organizator, Beata Oleśna, bardzo dziękuje wszystkim, którzy mieli swój udział w całym przedsięwzięciu. Od wielu lat bawimy się razem, wspieramy się, na uczniów również można liczyć a wspólna zabawa choć na chwilę zaciera dystans między dyrekcją, nauczycielami i młodymi ludźmi z różnych klas. Dzięki, byliście super!

Post Author: jarguc