Zakończenie roku szkolnego w Szkole Branżowej

Zakończenie nauki w szkole to czas na pożegnania ale również na wkroczenie na nową drogę, wyruszenie w nieznane, tak naprawdę bycie dorosłym.
Uczniowie klasy III op zebrali się 21 czerwca po raz ostatni jako członkowie klasy branżowej I stopnia.
Czekała na nich impreza pożegnalna przygotowana przez klasę II op z wychowawcą, Panem Witosławem Iwanejko.
Odchodzący absolwenci zostali pożegnani przez Panią Dyrektor, Marię Staliś, która, wspominając niechlubne momenty z 3 letniej drogi przez naszą szkołę, jednak podkreśliła z dumą, że cieszy się z ich finiszu i ukończenia szkoły.
Zaproszeni goście, Pani Ewa Bartoszek i Pan Grzegorz Wysocki z ramienia OHP, byli wyraźnie wzruszeni sukcesem uczniów a wychowawca, Pan Michał Płachta, dzielnie panował nad łezką, która miała ochotę wydostać się spod powieki.

Wręczono dwa świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem Mateuszowi Skupinowi oraz Patrykowi Mutwinowi a Rodzice tych uczniów zostali obdarowani listami gratulacyjnymi
Firmę Ceratizit reprezentował Pan Adam Piróg, usłyszeliśmy z jego ust wiele ciepłych słów zachęcających do przyjścia do nich do pracy i rozpoczęcia ciekawej drogi zawodowej.
Doceniono też zdolnych uczniów, reprezentanci OHP przygotowali dla nich ciekawe upominki z niespodziankami.
Dwaj uczniowie Jakub Plutecki i Paweł Malcher zostali krwiodawcami, w imieniu PCK HDK podziękowała i za to Pani Beata Oleśna, która również uhonorowala Najsympatyczniejszego Ucznia klasy, Michała Mokrzyckiego, wręczając mu tradycyjnego misia.
Trzyletni pobyt w ZSTiO dobiegł do końca choć, być może, to nie ostatnie dni dla niektórych w naszej szkole.
Życzymy absolwentom „branżówki” realizacji celów życiowych, odnalezienia się na rynku pracy i takiego zwykłego ludzkiego szczęścia.

 

Post Author: jarguc