XXVIII Olimpiada Informatyczna dla szkół ponadpodstawowych

Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundacja Rozwoju Informatyki oraz Komitet Główny Olimpiady Informatycznej serdecznie zapraszają uczniów Naszej Szkoły do startu w XXVIII Olimpiadzie Informatycznej, organizowanej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad.

Olimpiada przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych uzdolnionych informatycznie i służy rozwijaniu ich wiedzy i umiejętności w zakresie kluczowych kompetencji informatycznych, jakimi są układanie algorytmów i programowanie.

Zawody I stopnia XXVIII Olimpiady Informatycznej rozpoczynają się już 19 października 2020 r. i potrwają do 23 listopada 2020 r.

Informacji w naszej szkole udzielają nauczyciele informatyki. Szczegóły dostępne są również na stronie www.oi.edu.pl

Zachęcamy do udziału!

Post Author: jarguc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *