Młodzieżowa Politechnika Opolska

Trwa rekrutacja na tegoroczną edycję Młodzieżowej Politechniki Opolskiej. W tym roku zajęcia są bezpłatne, w formie online. Uczestnikami jest młodzież w wieku 14-18 lat, ale zapraszamy także starsze osoby do wysłuchania ciekawych i interesujących wykładów.
Wykłady będą emitowane w soboty od grudnia do maja 2021 roku.
Każdorazowo na maila będzie wysłany link do emisji. Planujemy szeroki wachlarz tematów od dietetyki i racjonalnego odżywiania, przez zgłębienie tematyki dronów, zagadnień logistyki ale rozwoju osobistego, tworzenia stron internetowych itp. Część tematów, przygotowujemy w odpowiedzi na propozycje uczniów z opolskich szkół średnich.
Liczba uczestników w tym roku jest nieograniczona. Zapraszamy więc serdecznie do udziału w tegorocznej, zmodfikowanej formie MPO.
Wkrótce, na stronie www.mpo.po.edu.pl zamieścimy kolejne informacje. Przewidujemy konkursy dla aktywnych słuchaczy, nagrody a także udział w zajęciach na Politechnice Opolskiej.
Gdy pozwoli sytuacja epidemiologiczna na spotkanie ze słuchaczami MPO to również będziemy dążyć by takie spotkanie się odbyło. Ale o tym będziemy interesować zapisane osoby.

Post Author: jarguc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *