15 października sala gimnastyczna ZSTiO zakwitła wrzosami

Doniczki w różnych odcieniach fioletu były w tym roku uroczym dodatkiem do życzeń, jakie składali uczniowie swoim „belfrom”.
Dzień po kalendarzowym święcie Komisji Edukacji Narodowej Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pozostali pracownicy szkoły oraz uczniowie klas pierwszych spędzili na wspólnym spotkaniu.
Popularnie nazywane „pierwszaki” zostały oficjalnie przyjęte do braci uczniowskiej naszej szkoły składając uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły. Teraz już będą musieli się dobrze uczyć idąc w ślady naszej Patronki, Marii Skłodowskiej – Curie i czekać na „Otrzęsiny”, ale kiedy będą.. cicho sza
Z doskonałej strony pokazała się szkolna orkiestra dęta, uświetniając imprezę zarówno w repertuarze poważnym jak i rozrywkowym. Panowie byli jak zwykle bezkonkurencyjni
Olbrzymią odwagą wykazali się wykonawcy części artystycznej, Jakub Bieńkowski-wokal i Seweryn Musioł- akompaniament gitarowy, dali czadu aż nogi same przytupywały do taktu.
Chylimy czoła!
Było i wesoło i wzruszająco. Impreza po raz kolejny udowodniła, że, choć może nauczyciele i uczniowie stoją po różnych stronach biurka, to jednak tworzą społeczność z fajnymi relacjami i wzajemnym zrozumieniem.
Do życzeń dołączył się Samorząd Uczniowski.
Całość nagłaśniali reprezentanci szkolnego Radiowęzła.
Spotkanie zostało przygotowane przy wsparciu Pań Danuty Łuczak i Katarzyny Balickiej.

Post Author: jarguc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.