Aukcja na rzecz WOŚP po raz 26 w naszej szkole

Po raz 26 w ZSTiO pojawiła się tradycyjna aukcja na rzecz WOŚP. Pandemia zatrzymała nas na 2 lata ale z przytupem wracamy do gry. Ostatnia edycja, która odbyła się w 2020 roku, zgromadziła stosownie do daty 2020 złotych. Ten rok jednak przekroczył wszelkie granice! Na konto WOŚP z dumą przekażemy 3551 złotych. Aż trudno uwierzyć w tę kwotę.
Jak to zebraliśmy?
Wszelkie wyroby nauczycielskie miały branie jak świeże bułeczki, kosztowały jednak znacznie więcej niż najdroższa bułka świata. Wykupiono wszystkie domowej roboty: pikle, grzybki, sałatki, dżemy, ketchupy, kapustę kiszoną, muffinki, ciasteczka ryżowe i żurkowy starter pack. Uzyskiwane ceny szokowały darczyńców a kasa strumieniem leciała do oklejonej serduszkami skarbonki.
Równie dużym wzięciem cieszyły się talony na dni bez pytania oraz talony na 15 minut z zeszytem na sprawdzianie – jeśli uczniowie złapali przy okazji odrobinę spokoju w pojedyncze dni to nauczyciele chylą czoła, tym bardziej, że tanio nie było, oj nie było. Nasze aukcje zawsze wspiera sklepik szkolny, jeden z talonów na posiłek regeneracyjny poszedł za 50 zł!
Żyłkę hazardu poruszyły licytowane „w ciemno” torby prezentowe. Mamy nadzieję, że nikt nie był rozczarowany bowiem wszystkie zawierały coś fajnego.
Jako organizator aukcji, Beata Oleśny, jestem bardzo wzruszona bezinteresowną hojnością wszystkich, dyrekcji, nauczycieli, Pań z OHP oraz oczywiście przede wszystkim naszych uczniów, którzy niejednokrotnie przelicytowali dorosłych. Widać, że umiecie się bawić i macie serca na dłoni, razem z kasą.
Za pomoc w organizacji dziękuję również kapitalnym prowadzącym licytację, Olkowi Grabarze i Kubie Maince, obaj z klasy 4 MPp. Energia z jaką prowadziliście imprezę i kontakt z publicznością były imponujące.
Również wielkie dzięki windykatorom Hani Jatczak i Kacprowi Gaidy z klasy 2ET oraz Kubie Dołęgowskiemu z 1 Mch, którzy zajęli się pobieraniem datków od zwycięskich licytujących. Nagłośnieniem zajął się radiowęzeł, a o prace techniczne zadbała klasa 1 Mch. Ten cały zbiorowy wysiłek przełożył się na 3551 złotych, które zostaną wpłacone na konto bankowe WOŚP.

 

Post Author: jarguc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *