Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej to zawsze święto całej szkoły: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i innych osób związanych z edukacją.

W tym roku wspólne świętowanie odbyło się 16 października, jak każe tradycja na sali gimnastycznej.

Równie tradycyjne było ślubowanie klas pierwszych, składając przysięgę na sztandar szkoły  uczniowie symbolicznie zostali przyjęci w skład społeczności ZSTiO. Bardziej przyziemne „kocenie” jeszcze przed nimi, co zapowiedział przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, Bartosz Konieczny. Przed „pierwszakami” teraz chwile napięcia w oczekiwaniu na ostateczną rozgrywkę!

Pani Dyrektor Maria Staliś złożyła wszystkim życzenia oraz korzystając z publiczności udekorowała zwycięskie drużyny e-sportowe medalami i pucharami za zajęcie II i III miejsca w zawodach gier komputerowych. Brawo chłopaki!

Część artystyczna była okazją do obejrzenia przez wszystkich programu przygotowanego przez Panie Beatę Oleśną i Ewelinę Olszowską na oficjalną część obchodów 60-lecia szkoły i związany z tymi obchodami II zjazd absolwentów która odbyła się 6 października 2018 roku w Hotelu Solidaris.

Wycieczka w przeszłość pokazała w „teleekspresowym” skrócie 60 poprzedzających tę chwilę lat.

Prezenterami byli uczniowie: Bartek Borowiak, Rafał Zając, Kuba Pawelec i Paweł Wieja. Zdalne sterowanie wehikułem czasu zapewnili: Patryk Mińczuk i Karol Szydłowski.

Prezentację multimedialna przygotował i obsługiwał dbając o synchronizację Oskar Barcz.

Przygrywała orkiestra w składzie: Paweł Dumański, Wojtek Dumański, Marek Adamczyk, Daniel Dudek, Szymon Płoskonka, Marcin Oszust.

Bardzo dziękujemy Radiowęzłowi za nagłośnienie a Pocztowi Sztandarowemu za pomoc w przeprowadzeniu ślubowania.

Jeszcze raz życzymy wszystkim związanym z naszą szkołą radości i spełnienia marzeń!

B.O

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *