IV edycja Turnieju Technicznego Azoty 2018

Drużyna z klasy III IEO zwycięzcą czwartego Turnieju Technicznego w ZSTiO

11 grudnia 7 drużyn z klas technikum i 3 ze Szkoły Branżowej I stopnia zmierzyło się w IV Turnieju Technicznym Azoty 2018.

Turniej składał się z dwóch części. W części pierwszej każdy z uczestników rozwiązywał test z teoretyczny. Test obejmował 30 pytań z przedmiotów zawodowych i wiedzy z otaczającego nas świata oraz 15 z rynku pracy. Najlepiej z technikum napisał go Dominik Zaczek z kl. II El, drugi był Damian Wieczorek z klasy III IEO, a trzeci Kacper Torka z klasy II Mch natomiast ze SB I stopnia najlepszy był Michał Mikuliszyn z kl. III op, drugi Michał Kowalski kl. IIIop, trzeci Patryk Błaszczyk z kl. Iop.

W części drugiej trzyosobowe drużyny zmierzyły się z zadaniami praktycznymi. Zadania przygotowali: zadanie z informatyki mgr inż. Łukasz Guziak, zadanie z matematyki mgr Grażyna Bogucka-Zbroniec, zadanie z języków obcych mgr Beata Oleśna i mgr Ewelina Olszowska, zadanie z mechatroniki mgr inż. Krzysztof Popiela, zadanie z rynku pracy-kalambury o zawodach mgr Elżbieta Bartoszek, zadanie z mechaniki mgr inż. Eliza Baron i mgr inż. Jarosław Rams. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie:  mgr Maria Staliś, mgr Beata Oleśna, koordynatorzy konkursu mgr inż. Jarosław Rams, mgr inż. Eliza Baron, mgr Elżbieta Bartoszek oraz autorzy zadań.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców ZSTiO i ETP S.A. Zakład w Bierawie oraz Komenda Wojewódzka OHP w Opolu .

Wyniki rywalizacji drużynowej:

  • I miejsce klasa III IEO,
  • II miejsce klasa III Mch
  • III miejsce klasa I Inf

Miejsce IV klasa II Mch, miejsce V klasa I MEO,  miejsce VI klasa III op, miejsce VII klasa II El, miejsce VIII klasa II op, miejsce IX klasa I op, miejsce X klasa II inf.

Najlepszą drużyną ze Szkoły Branżowej okazała się klasa III op.

Szczególne podziękowania dla wszystkich dzięki którym ten turniej się odbył. 

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *