Konkurs na najlepszy projekt techniczny lub algorytm

W dniu 11.06.2019r w naszej szkole odbył się Konkurs na najlepszy projekt techniczny lub algorytm. Konkurs adresowany był do naszych uczniów, w trakcie którego każdy z uczestników podczas 10 minutowej prezentacji miał jak najlepiej zaprezentować  swój projekt. Prace uczestników oceniała trzy osobowa komisja w składzie: Pan Krzysztof Popiela, Pani Eliza Baron nauczyciele ZSTiO i przedstawiciel firmy Belmar Pan Ryszard Pałosz. Wszystkie przedstawione prace reprezentowały wysoki poziom W takcie oceny zwracano uwagę na następujące elementy: innowacyjność, funkcjonalność, jakość wykonania, wkład pracy. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  • I miejsce zdobyła praca Pawła Dumańskiego pt. „System zarządzania organizacją czasu szkolnego”
  • II miejsce praca Jana Burego pt. „Retro konsola AZTBOX”
  • III miejsce zajął Karol Wilk z pracą pt. „Skorpion- robot rysująco-piszący”
  •  a IV miejsce Krzysztof Czuba z pracą pt: „Program wydruków czasów oddzwaniania”

19 czerwca 2019 r., podczas  uroczystości zakończenia roku szkolnego, Pan Kazimierz Szymański, prezes firmy Belmar  Sp. z o.o. K- Koźle, wręczył  autorom projektów nagrody i dyplomy ufundowane przez firmę.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *