„Elektryczni” wrócili z MEGA mocą

Spektakularne eksplozje, górskie interwencje w zimowych warunkach, a przede wszystkim codzienną pracę energetyków TAURONA mogą śledzić widzowie telewizji FOKUS TV. Na ekrany wrócili „Elektryczni”. W drugim sezonie „Elektrycznych” po raz kolejny zobaczymy energetyków Grupy TAURON w spektakularnych akcjach. Dzięki nim miliony Polaków mogą czuć się bezpiecznie, mając energię elektryczną.

Serial przedstawia historie naszych pracowników odpowiedzialnych za wytworzenie i dostarczenie do naszych domów energii w każdych, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach – podkreśla FILIP GRZEGORCZYK, prezes zarządu TAURON Polska Energia. W „Elektrycznych 2” będziemy śledzić pracę niezawodnych i zdeterminowanych elektromonterów oraz energetyków Grupy TAURON. Tym razem akcja serialu toczy się w Szczawnicy, Katowicach, Chorzowie, Siemianowicach, Gliwicach i Jaworznie. To tam, często w trudnych warunkach i zawsze pod presją czasu, będą interweniować bohaterowie nowego sezonu. Nasza praca to w pewnym sensie służba, wymagająca specjalistycznej wiedzy, odwagi i poświęcenia. Ale to także zajęcie niezwykle ciekawe i przynoszące ogromną satysfakcję – mówi TOMASZ WALKOWSKI, jeden z głównych bohaterów serialu. Każdego dnia mierzymy się z nieprzewidywalnymi sytuacjami i w naszej pracy nie ma miejsca na rutynę. Liczy się praca zespołowa i zaufanie do współpracowników – dodaje.

Struktura każdego odcinka pozwala na ukazanie RELACJI „UCZEŃ – MISTRZ”. Zawsze jest ten prowadzący i ten, który zgłębia tajniki fachu. Ważnymi postaciami są też odbiorcy energii elektrycznej, których bezpieczeństwo w znacznym stopniu zależy od profesjonalizmu naszych „magików” elektryczności. „Elektryczni” charakteryzują się wysoką jakością produkcji. Podkreślają to chociażby ujęcia z „lotu ptaka”, czy wykorzystanie kamer GoPro. Takie metody filmowania pozwalają oglądającym poczuć emocje i energię wydarzeń, w których uczestniczą bohaterowie. Towarzyszące akcji animacje pozwalają z kolei lepiej poznać i zrozumieć specyfikę konstrukcji oraz działania pojawiającej się na ekranie infrastruktury.

DRUGI SEZON „ELEKTRYCZNYCH” MOŻEMY OGLĄDAĆ
NA ANTENIE FOKUS TV

  • W KAŻDĄ SOBOTĘ O GODZ. 20.00
  • POWTÓRKI, BĘDĄ NADAWANE W CZWARTKI O 21.50.

Strona serialu: WWW.FOKUS.TV/SERIAL/ELEKTRYCZNI/

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *