Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2019

W piątek,11 października 2019 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystej akademii, zgodnie z ceremoniałem szkolnym, odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Pani dyr. M.Staliś złożyła życzenia i podziękowania wszystkim współpracownikom za codzienne zaangażowanie w pracy, za trud wkładany w przygotowanie młodych ludzi do dorosłego życia, do egzaminów, konkursów, olimpiad i zawodów.

Rafał Bieniasz i uczniowie kl. IV I/EO, w imieniu uczniów ZSTiO, podziękowali wychowawcom, nauczycielom, dyrekcji i wszystkim pracownikom obsługi i administracji. Uroczystość przygotowali uczniowie klas IV I/EO, III INF oraz szkolny radiowęzeł pod kierunkiem p. mgr K. Świder i p. mgr M. Kadyło.

Podczas powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 15.10.2019 r., p. wicedyrektor Joanna Birecka i p. Ewelina Olszowska otrzymały Nagrodę Starosty Powiatu a p. Beata Oleśna list gratulacyjny z okazji przyznania Srebrnego Medalu za Długoletnią Służbę. W imieniu Prezydenta RP, Wojewoda Opolski  wręczy odznaczenie w dn. 16.10. 2019 w Namysłowie,  podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy !

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *