VII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Klawiaturowe wyzwanie”

Od 4 listopada br. trwa I etap VII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Klawiaturowe wyzwanie”. Konkurs składa się z czterech etapów, podczas których uczestnicy muszą w przeciągu 10 minut przepisać określoną ilość tekstu z jak najmniejszą ilością błędów. Za każdy poprawnie przepisany znak uczestnik otrzymuje 1 punkt, natomiast za każdy popełniony błąd od wyniku odejmowana jest pewna liczba pkt. karnych, która może różnić się pomiędzy etapami. Naszą szkołę reprezentuje ośmiu uczniów, którzy jednocześnie zmagają się  w eliminacjach indywidualnych jak i drużynowych. Konkurs trwa do 1 grudnia.

Uczestnicy:

  • Barszcz Grzegorz 2INF
  • Budrewicz Kacper 1INF
  • Chachuła Dominik 1INF
  • Fyrguth Mateusz 1MPp
  • Kapera Kamil 1MPp
  • Kowaś Lukas 1INFp
  • Matysiak Wojciech 2INF
  • Świątczak Michał IME

Trzymamy kciuki za naszych zawodników i życzymy powodzenia!

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *