Awans naszej drużyny do Finału Wojewódzkiego w szachach.

Dnia 21.11.2019 r. w Opolu, drużyna szachistów z ZSTiO awansowała do Finału Województwa w SZACHACH – DRUŻYNOWO w ramach Licealiady. Nasza drużyna w składzie: Ania Rozenbajgier, Krzysztof Eliminowicz, Rafał Piotr Zając oraz Karol Wilk, zajęła II miejsce w Półfinale Województwa
w szachach drużynowych w grupie B.

Tydzień wcześniej, 14.11.2019 r. odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w szachach drużynowych w Kędzierzynie – Koźlu, gdzie nasza drużyna w składzie: Ania Rozenbajgier, Krzysztof Eliminowicz, Rafał Piotr Zając oraz Damian Wieczorek, zajęła również II miejsce, ulegając tylko drużynie z II LO z Kędzierzyna. Ostatnia partia z I LO z Koźla, zakończona wynikiem 4:0, umożliwiła drużynie ZSTiO Azoty awans do Półfinału Województwa w szachach drużynowych.

W naszej szkole zostały wcześniej przeprowadzone eliminacje, najlepsi szachiści zakwalifikowali się do zawodów powiatowych. Planowany jest również Mikołajkowy Turniej Szachowy, na który serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego.
Drużyną szachistów na zawodach opiekowała się Katarzyna Balicka.

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *