Dobra gra naszych Unihokejstów!

17 stycznia nasza reprezentacja udała się do Niemodlina na Finał Mistrzostw Województwa w Unihokeja. Nasza szkoła po raz pierwszy wystawiła drużynę w tej dyscyplinie. W finale było 7 drużyn. Po przegranej z Nysą 0:2 i wygranych Z Opolem 8:1 i wygranej z Kietrzem 3:2 nasza drużyna zajęła pechowe 3 miejsce w grupie, które nie dawało awansu do półfinałów rozgrywek. Zabrakło jednej bramki. Chłopaki dzielnie walczyli co jest dobrym prognostykiem za rok bo trzon drużyny jest z trzecich klas. W turnieju udział wzięli: Maibaum D. Kurc Ł. Majnusz M. Weiser K. Sucharzewski P. Budzan M. Spleśniały P. Tomeczek Sz. Metzner K. A bramki bronił Gołąb G. opiekunem drużyny był Radosław Gorski. Gratulujemy!

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *