Edukacja w czasach pandemii wirusa COVID-19

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do pobrania bezpłatnego ebooka „Edukacja w czasach pandemii wirusa COVID-19″. Z dystansem o tym, co robimy obecnie jako nauczyciele” pod red. prof. Jacka Pyżalskiego. Publikacja jest bezpłatna i można ją pobrać na stronie: zdalnie.edu-akcja.pl. Zwracamy się z ogromną prośbą o udostępnienie tej strony nauczycielom Państwa placówki, rodzicom oraz wszystkim zainteresowanym.

Ebook to praktyczna i bezpłatna publikacja o tym, z czym mierzymy się obecnie w edukacji zdalnej. Współautorami publikacji są znakomici eksperci, a o powstaniu publikacji można dowiedzieć się więcej od samego jej pomysłodawcy prof. Jacka Pyżalskiego:

Pomyślałem, że tego typu opracowanie jest pilnie potrzebne w Polsce. Potrzebny jest rodzaj szkieletu wspólnej myśli, który pozwoli spojrzeć z dystansu na to, co i po co obecnie robimy jako nauczyciele. Co jest ważne, a co jest tylko mniej znaczącym szczegółem? Na czym skupić się najbardziej? Czego na pewno nie możemy pominąć? Wreszcie – jakie błędy w obecnej sytuacji łatwo popełnić? Myślę, że obecnie nikt nie potrafi wyczerpująco odpowiedzieć na te wszystkie pytania. Jednak wiele zmienia już samo ich zadanie i próba krytycznej na nie odpowiedzi. Zaprosiłem do współpracy liczną grupę autorów, których cenię jako specjalistów edukacyjnych – zarówno naukowców, jak i praktyków. Serdecznie im dziękuję za zaangażowanie! A Państwa zapraszam do czytania i refleksji.

Serdecznie dziękujemy za rozpowszechnienie tej publikacji, udostępniając stronę zdalnie.edu-akcja.pl.

Życzymy owocnej lektury!

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół EduAkcji
wydawca publikacji

www.zdalnie.edu-akcja.pl
www.edu-akcja.pl
www.facebook.com/programEduAkcja

Dodatkowe informację znajdziesz pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-uczniow-i-studentow

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *