European Mile Polska

Przez cztery tygodnie, od 3 do 30 maja, w aplikcji „Strava” będzie możliwość dołączenia do darmowego wyzwania „European Mile Polska”. W każdym z tygodni, trzy osoby mają szansę wygrać SPORTOWY SMARTWATCH LENOVO CARME 2


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Zaloguj się w aplikacji „Strava”. Dołącz do klubu „European Mile Polska”. Uprawiaj aktywność fizyczną i wygrywaj!


Na czym polega konkurs? W klubach stworzonych w aplikacji „Strava” widoczna jest tablica liderów, tzw. „Club Leaderboard”. Rejestrowany jest na niej czas, jaki członkowie klubu poświęcają w ciągu tygodnia na aktywność fizyczną. Trzech uczestników konkursu, którzy w trakcie danego tygodnia poświęcą najwięcej czasu na ruch – wygrają! Wyzwanie trwa cztery tygodnie, co daje nam aż dwunastu zwycięzców.


Strava – rejestracja i logowanie: rejestracji dokonuje się poprzez stronę strava.com lub za pomocą aplikacji mobilnej „Strava”. Logowanie może odbywać się zarówno za pośrednictwem konta w aplikacji, jak i przez konto Google lub Facebook.


Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu, który znajduje się na stronie klubu w zakładce „Posts”
https://www.strava.com/clubs/912464/discussion


Wyzwanie organizują Ludowe Zespoły Sportowe. Partnerami LZS są fundacja V4Sport oraz Szkolny Związek Sportowy.

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *