Dlaczego ZSTiO? Dlaczego warto?

Nadal zastanawiasz się czy warto do nas przyjść ?? Może nasze opinie o szkole pomogą Ci podjąć decyzję .. Dlaczego ZSTiO ? Dlaczego warto ? Oto co mówią uczniowie i absolwenci :


Rafał Fabiański – 1 Mech
Wybrałem naszą szkołę, ponieważ solidnie przygotowuje swoich absolwentów w zakresie wiedzy praktycznej i teoretycznej . Wybrałem kierunek mechatronik, ponieważ daje wiele możliwości w rozwijaniu kariery zawodowej , ale również pozwala w podjęciu różnorodnych kierunków studiów.
Co mi się tu podoba? Dobrze zorganizowane zajęcia szkolne, wielu z nas wygrywa konkursy  i olimpiady .

Aurelius Poloczek – absolwent klasa 4 Mech
Wybrałem tę szkołę z uwagi na obszerny wybór zawodów, miłe, uśmiechnięte oraz zawsze gotowe do pomocy grono pedagogiczne doceniające nasze wysiłki i starania. Wybrałem kierunek technik mechatronik, ponieważ jest to zdecydowanie zawód przyszłości, jest on bardzo obszerny i trudny ale dający w zamian bardzo wielkie możliwości. Szkoła wyróżnia sie zdecydowanie olbrzymią przewagą chłopaków nad dziewczynami, bardzo dużo współpracuje z największymi firmami w województwie a nawet w Polsce. Szkoła zapewnia bardzo duże zaplecze techniczne pod czas kształcenia zawodowego.

Wiktor Suhs 1 OP (szkoła branżowa)
Wybrałem tę szkołę, ponieważ mam do niej dość blisko. Podoba mi się szczególnie cały teren wokół szkoły. ZSTiO wyróżnia to , że szkoła organizuje nam praktyki zawodowe.

Sebastian Wróbel – 2 EO
Wybrałem ZSTiO, ponieważ szkoła ta ma bogatą ofertę kształcenia w różnych zawodach, których ciężko znaleźć w ofercie innych szkół naszego powiatu. Wybrałem kierunek Technik Elektryk, ponieważ jest to nie tylko zawód z przyszłością dający wiele wyzwań i możliwości somorealizacji , ale także coś co daje mi satysfakcję i zadowolenie z wykonywania tego zawodu. Po tym kierunku jako technik ma się szerokie horyzonty i możliwość wykonywania satysfakcjonującej pracy. Jako technik można podjąć studia na kierunkach związanych z elektrycznością, a także prowadzić własną firmę elektryczną.

W szkole najbardziej podoba mi się nasza bogato wyposażona pracownia elektryczna oraz centrum kształcenia zawodowego, gdzie odbywają się zajęcia związane z naszym zawodem. Możemy tam w pełni pod czujnym ,ale także i pomocnym okiem nauczyciela wykorzystać naszą wiedzę teoretyczną przekładając na praktykę. W naszej szkole uczą także bardzo dobrzy nauczyciele, którzy nie tylko bardzo się starają aby wiedza z łatwością wchodziła nam do głów, ale często także są pomocni w rozwiązywaniu różnych naszych problemów i wątpliwości , które niekiedy spotykamy na naszej drodze.

 ZSTiO od innych szkół myślę, że wyróżnia właśnie ta bogata oferta kształcenia w różnych zawodach, której nie posiadają inne szkoły naszego powiatu oraz bogato wyposażone pracownie do nauki zawodu. Ważna jest myślę także współpraca szkoły z różnymi firmami specjalizujących się w konkretnych zawodach. Z czystym sercem mogę napisać, że nasza szkoła posiada najlepszą i najbogatszą ofertę dla chcących się czegoś nauczyć i do czegoś dojść w życiu chłopaków. I wcale nie jest taki problem z dojazdami z różnych miejscowości naszego powiatu czego często obawiają się rodzice młodzieży wybierającej kierunek kształcenia ponadpodstawowego.

Oliwia Pasternak – 1 TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO
Wybrałam szkołę ponieważ, ponieważ słyszałam dużo dobrych opinii na  jej temat. Technik transportu kolejowego to  interesujący kierunek, który może zapewnić mi dobrą przyszłość oraz  zapewnia bardzo dobrze płatną prace. W  szkole są różni ludzi, z różnych środowisk , a dogadujemy się bardzo dobrze. Mimo luźnej relacji nauczyciel – uczeń, czujemy do nauczycieli respekt i szacunek.

Józef Plonka – 1 Mech
Wybrałem tą szkołę ponieważ zainteresował mnie kierunek który jest dostępny tylko tutaj. Do wyboru skłoniły mnie również dni otwarte, a byłem na takich w kilku szkołach jednak tylko te mnie zainteresowały. W nauce zawodu przyszłości pomaga sprzęt który szkoła posiada oraz świetni nauczyciele.

Bianka Kansy – 2 EO
Wybrałam tą szkołę ze względu na kierunek który mnie zainteresował oraz dlatego ,że słyszałam o niej bardzo dobre opinie. W naszej szkole bardzo podoba mi się podejście nauczycieli do ucznia, wydaje mi się ,że pomimo tego że niektórzy nauczyciele są surowi to jednak starają się nam zawsze pomóc .Naszą szkołę wyróżnia przede wszystkim bardzo dobry poziom nauczania, miła atmosfera oraz fajne kierunki. 

Bartosz Kownacki – 1op ( szkoła branżowa)
Wybrałem ZSTiO , ponieważ jest to szkoła techniczna, w której są bardzo ciekawe oraz dobre zawody na przyszłość. Wybrałem ten kierunek, ponieważ polecana mi go, a także sam byłem nim zainteresowany. Szkołę wyróżniają kierunki, ponieważ są one typowo techniczne oraz to , że nie ma tu nudy.

Paweł Wojtala – 3 Mech
Wybrałem tą szkołę bo chciałem mieć zawód na który jest zapotrzebowanie na rynku pracy i w którym będę mógł dobrze zarabiać. W szkole podoba mi się to że mogę się wszechstronnie rozwijać. Podoba mi się też to że nie ma takiego nacisku przed egzaminami jak jest w innych szkołach, można się na spokojnie przygotować.

Michał Brzyski – 1 INF
Wybrałem tą szkołę, ponieważ słyszałem dobre opinie oraz to jedna z dwóch szkół posiadająca mój kierunek. Kierunek technik informatyk wybrałem ponieważ interesuje mnie technologia. W szkole podoba mi się poziom nauczania oraz podejście nauczycieli do ucznia i nauczania. Szkoła wyróżnia się zajęciami e-sportowymi .

Mateusz Magiera – 2 Mech
Azoty to jedyna techniczna szkoła w okolicy, dlatego ją wybrałem. Najbardziej podoba mi się luźne, ale solidne podejście nauczycieli do nas. Azoty od innych szkół zdecydowanie wyróżnia atmosfera.    

Antek Bamburowicz – 2 EO
Wybrałem kierunek technik-elektryk, ponieważ bardzo interesowałem się tym zawodem i uznałem, że ZSTiO będzie bardzo dobrym wyborem, bo przy szkole jest CKZ i jest to bardzo fajna sprawa.
W szkole podoba mi się to, że po pierwsze mamy szafki, są one bardzo poręczną rzeczą, mamy bardzo dobrze wyposażone pracownie, po drugi mamy sklepik szkolny, w którym są naprawdę dobre rzeczy.
ZSTiO wyróżnia CKZ przy szkole oraz możliwość w-fów na basenie wodne okko. 

Tomasz Krahl – 2 Mech
Wybrałem ZSTiO dlatego, że mogę się tu uczyć rzeczy które mnie interesują.
Podoba mi się to, że szkoła daje dużo możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Damian Gnielinski – 3 MEO
Kształcę się na kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Przy wyborze kierunku starałem się myśleć przyszłościowo oraz kierować się swoimi zainteresowaniami. Niewątpliwie był to dobry wybór. W szkole panuje przyjazna atmosfera, a możliwości rozwoju są naprawdę ogromne, wystarczy tylko chcieć 🙂

Mateusz Albert- 1 Mech
Polecił mi tą szkołę oraz ten kierunek tata. Szkoła jest bardzo dobrze przystosowana do zajęć praktycznych.

Przemysław Szczurowski II OEP ( szkoła branżowa)
Wybrałem ten kierunek ponieważ praktyki są na miejscu i wybrałem ten kierunek ponieważ od zawsze interesowałem się samochodami, w tej szkole podoba mi się to, że nauczyciele mają dobre podejście do uczniów. Naszą szkołę wyróżnia to, że ma zajęcia praktyczne na miejscu.

Oskar Czekała – 1 INF PROGRAMISTA
Wybrałem naszą szkołę ponieważ najbardziej mi odpowiadała, posiadała dobre opinie moich znajomych. Wybrałem kierunek programisty ponieważ jest to bardzo przyszłościowy kierunek i dobre narzędzie do osiągania dużych sukcesów. 
W szkole podoba mi się wszystko, ciężko znaleźć coś o czym mam złe zdanie. Ale warty zauważenia jest nasz sklepik. 
Naszą szkołę wyróżniają oczywiście profile nauczania, są bardzo interesujące i przyszłościowe. 

Kamil Kusze – 1 Mech
Wybrałem naszą szkołę, gdyż wiem, że są tutaj świetni nauczyciele i wyjdę z tej szkoły odpowiednio przygotowany do zawodu. W szkole są super nauczyciele i uczniowie. Bardzo podobają mi się także pracownie szkolne. ZSTiO wyróżnia to, że jest tutaj dużo kierunków i każdy znajdzie coś dla siebie.

Patryk Majnusz – 1 Mech
Wybrałem naszą szkołę ponieważ daje wiele możliwości, aby zdobyć dobry zawód w moim przypadku mechatronika. Myślę, że po ukończeniu tej szkoły bez problemu odnajdę się na rynku pracy.  W naszej szkole bardzo podobają mi się pracownie do nauki zawodu. Naszą szkołę od innych wyróżnia dobra komunikacja miedzy nauczycielem a uczniem.

Jakub Hyliński – II OEP ( szkoła branżowa)
Wybrałem elektromechanika, dlatego że interesuję się samochodami i kolega mnie przekonał, bo widziałem jak robi samochody.

Post Author: lukguz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *